Polimat - Wanna akrylowa Mini 100x65 + syfon automatyczny
Cena regularna:
722,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Wanna z powłoką antybakteryjną wykonana z najwyższej jakości płyt akrylowych
- Gatunek I
- Nowoczesny kształt
- Odporna na zarysowania
- Wanna akrylowa długo utrzymująca ciepło
- Wygodne oparcie
- Stelaż ,nogi wanny oraz elementy montażowe w komplecie - solidna konstrukcja
- Wanny posiadają atesty i certyfikaty zgodne z normą europejską : SO 9001:2000 ,PZH ,B,CE
- W 100% wyprodukowane w Polsce
- Gwarancja jakości potwierdzona długoletnim doświadczeniem - 10 lat gwarancji!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Symbol: | 00059 |
| Długość: | 100 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość całkowita: | 54,5 cm |
| Wysokość rantu: | 3,5 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność: | 58 l |
| Rodzaj dna: | gładkie |
| Średnica odpływu: | 50 mm |
| Kolor: | biały |
| Kształt: | prostokatna |
| Producent: | Polimat |
Dane techniczne
| Rozmiar wanny | 100x65 |
| Rodzaj | Prostokątna |