Polimat - Wanna akrylowa Marea 160x100 lewa + syfon automatyczny
Cena regularna:
1 600,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Wanna z powłoką antybakteryjną wykonana z najwyższej jakości płyt akrylowych
- Gatunek I
- Nowoczesny kształt
- Odporna na zarysowania
- Wanna akrylowa długo utrzymująca ciepło
- Wygodne oparcie
- Stelaż, nogi wanny oraz elementy montażowe w komplecie - solidna konstrukcja
- Wanny posiadają atesty i certyfikaty zgodne z normą europejską : SO 9001:2000 ,PZH ,B,CE
- W 100% wyprodukowane w Polsce
- Gwarancja jakości potwierdzona długoletnim doświadczeniem - 10 lat gwarancji!!!
__________________________________________________________________________________________
| Symbol: | 00534 |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość całkowita: | 57,5 cm |
| Wysokość rantu: | 4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność: | 180 l |
| Rodzaj dna: | gładkie |
| Średnica odpływu: | 50 mm |
| Kolor: | biały |
| Kształt: | asymetryczna |
| Producent: | Polimat |
Dane techniczne
| Rozmiar wanny | 160x100 |
| Rodzaj | Narożna |
| Strona | Lewa |
| Wanna z obudową | Nie |