Besco - Wanna wolnostojąca Victoria 185 - Dostawa Gratis !!!
Cena regularna:
4 520,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Nr katalogowy: | #WKV-185WO |
| Seria: | Vicktoria |
| Materiał: | Akryl |
| Wysokość: | 66 cm |
| Długość: | 185 cm |
| Szerokość: | 83 cm |
| Pojemność: | 275 l. |
| Kolor | Biały |
W 100% wyprodukowana w Polsce
- Powłoka antybakteryjna
- Wygodne oparcie
- Odporna na żółknięcie i zarysowania
- Gwarancja 10 lat
W zestawie odpływ klik-klak lub automatyczny z przelewem.
Możliwe wykonanie wanny z przelewem lub bez niego.
Wanna standardowo wykonana w kolorze białym
Dostępna we wszystkich kolorach palety RAL
Kolor czarny lub czerwony nr 3000 + 10% do ceny wanny
Pozostałe kolory +50% do ceny wanny
WPŁATA NA KONTO - WYSYŁKA GRATIS !!!
Dane techniczne
| Rozmiar wanny | 180x85 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |