Besco - Wanna wolnostojąca Vera 170 - Dostawa Gratis !!!
Cena regularna:
4 180,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Nr katalogowy: | #WKV-170-W |
| Seria: | Vera |
| Materiał: | Akryl |
| Wysokość: | 62 cm |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Pojemność: | 185 l. |
| Kolor: | Biały |
W 100% wyprodukowana w Polsce
- Powłoka antybakteryjna
- Wygodne oparcie
- Odporna na żółknięcie i zarysowania
- Gwarancja 10 lat
W zestawie odpływ klik-klak lub automatyczny z przelewem.
Możliwe wykonanie wanny z przelewem lub bez.
Wanna standardowo wykonana w kolorze białym
Dostępna we wszystkich kolorach palety RAL
Kolor czarny lub czerwony nr 3000 + 10% do ceny wanny
Pozostałe kolory +50% do ceny wanny
WPŁATA NA KONTO - WYSYŁKA GRATIS !!!
Dane techniczne
| Rozmiar wanny | 170x75 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |